Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zestaw głośnomówiący

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zestaw głośnomówiący

    wystarczy ze VIN auta z którego pochodzi mowy licznik będzie na czarnej liście to ASO nie zakoduje go nigdy. zawsze kodowanie online skończy sie niepowodzeniem.
    wiem bo tak miałem. kupiłem licznik niby z rozbiórki auta ale VIN był na czarnej liście.
    Chodzi o to ze na VAS sie podswietlało ze ten licznik nie pasuje do mojego auta mimo ze ETKA pokazuje tylko taki licznik z Maxi Dotem do mojego auta.

    Byc moze mogł byc jakis problem z bazą VW?, sam juz nie wiem.

  • #2
    zestaw głośnomówiący

    Ponieważ masę czasu spędzam w samochodzie postanowiłem wyposażyć się w zestaw głośnomówiący do mojej nokii E52. Mam takie typy:
    1) Link
    2) Link
    3) Link

    Ktoś z Was takich wynalazków używa/używał??
    Pozdrawiam, Adrian

    Octavia 2FL 1,8TSI Ambiente + dodatki
    wcześniej:
    Ford Mondeo 2,0TDCI
    Daewoo Nexia 1,5
    Polonez '89

    Komentarz


    • #3
      Polecam sprzęt Parrota - np. Link znajomy używa niemal non stop. Bardzo dobra jakość dźwięku, wybieranie głosowe.

      Komentarz


      • #4
        Czytałem różne opinie i faktycznie Parrot zbiera dużo pozytywnych opinii ale niestety ma wadę... cena
        Inną sprawa jest to, że poza Octavką jeżdżę służbowym badziewiem (Peugeot) i potrzebuję coś co w razie potrzeby mogę szybko przełożyć do 2 autka.
        Pozdrawiam, Adrian

        Octavia 2FL 1,8TSI Ambiente + dodatki
        wcześniej:
        Ford Mondeo 2,0TDCI
        Daewoo Nexia 1,5
        Polonez '89

        Komentarz


        • #5
          Nie będziesz zadowolony z żadnego z wyżej wymienionych. Jeśli chcesz coś kupić i naprawdę korzystać a nie tylko przez tydzień to tylko i wyłącznie zestaw zamontowany na stałe z oddzielnym mikrofonem i podłączeniu do głośników. Parrot jest akurat dość drogi ale znajdziesz spokojnie nowe zestawy Nokii w cenie około 250zł lub 350zł z obsługą multipoint.

          Możesz też kupić używany i będziesz bardzo zadowolony:
          Link

          Komentarz


          • #6
            Ja używam zestawu Jabra Cruiser :

            Link

            Jestem z niego zadowolony. Ładuję go raz na miesiąc. Idealnie słyszę mojego rozmówcę i on też mnie dobrze słyszy. Nieważne czy mróz czy też upał działa bez problemów. Jest to jednak starszy model. Ty proponujesz tu jego następcę Jabra Cruiser 2.

            Pozdrawiam

            Komentarz


            • #7
              szukaj zestawu nokia ck 7w mega sprawdzony mam go w kilku autach, a teraz w sluzbowce uzywam ck 100 ktory gada do mnie, troche mnie wkurza ale tez jest do polecenia. Wydaje komendy typu podlaczono telefon, zajety numer, rozlaczono telefon. Pamietaj ze nokia to nokia , a ck 7w mozesz kupic w dobrej cenie, kup a sie nie zawiedziesz
              BYŁ : MÓJ SZKODNIK http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=17786

              JEST : http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78705


              www.tri-dent.pl www.kancelaria-storoniak.pl


              FB: Michał Storoniak

              Komentarz


              • #8
                Potwierdzam miałem ck7 w 307 sw i przez chwile w octavii z wyciszeniem stream`a mp3 - świetnie działa.
                Corrado vr6 3.0 Turbo Eip stage 2 VEMS
                -------------------------------------------------------
                O2 2.0 TDI DSG 178 KM, 390 Nm - mody: xenon, spryskiwacze reflektorów, tpms, tempomat, navi, kamera cofania, lusterko fotochromatyczne, maxi - dot,

                Komentarz


                • #9
                  koniec końców zdecydowałem się na Jabra Cruiser II.
                  Po kilku dniach użytkowania jestem zadowolony. Ma kilka minusów takich jak niezrozumiała instrukcja obsługi czy zapowiedzi że ktoś dzwoni wygłaszane przez panią o irytującym głosie.
                  Jeżeli będzie ktoś zainteresowany mogę napisać coś więcej na temat tej "zabawki"
                  Pozdrawiam, Adrian

                  Octavia 2FL 1,8TSI Ambiente + dodatki
                  wcześniej:
                  Ford Mondeo 2,0TDCI
                  Daewoo Nexia 1,5
                  Polonez '89

                  Komentarz


                  • #10
                    Chętnie posłucham

                    1. Jak w praktyce działa multipoint - wsiadam z dwiema komórkami z włączanym BT i od razu jabra się łączy z obiema?

                    2. Po połączeniu z Jabrą. Jak dzwoni którykolwiek z telefonów to jabra od razu łączy z właściwym czy też trzeba wybrać główny telefon i w razie dzwonienia tego drugiego coś przełączać w jabra?

                    3. Jaka jest jakość połączenia w trakcie rozmowy /wybierane - odebrane/?

                    4. Czy jest wybieranie głosowe w jabra /w moim tel. tylko po angielsku a i tak kiepsko działa/. Czy można nagrać swoją nazwę danego kontaktu np. "szef" :roll: i ją wywołać?

                    5. Na zdjęciach jabra wygląda na dosyć sporą. Jeśli auto stoi pod blokiem to:
                    a/ szybko i łatwo się zakłada/ściąga?
                    b/ jest na tyle niewidoczna z zewnątrz, że można zostawić w środku?
                    c/ jeśli nie to czy jeśli np. położy się na fotelu pasażera to czy jakoś rozmowy jest wystarczająca?

                    Komentarz


                    • #11
                      1. Tak
                      2. A ta Jabra ma multipoint? Jeżeli tak, to nic nie musisz robić, po prostu odberasz połączenie. Na czas trwania połączenia z telefonem 1, telefon 2 jest tymczasowo odłączany od zestawu i jak zadzwoni, to będzie sobie sam dzwonił.
                      4. Na potrzeby zestawu musisz nagrać sobie dodatkowe "etykiety głosowe", bo mikrofon działa zupełnie inaczej i inne są zakłócenia dźwiękowe w samochodzie. Jeżeli w telefonie masz rozpoznawanie głosowe bez możliwości nagrania własnych etykiet, to w zasadzie zapomnij, przez głośnomówiący będzie działało tylko gorzej.

                      PS: to uwagi ogólnie nie o tym modelu Jabry. Na podstawie doświadczeń ze słuchawkami multipoint Plantronicsa i Jabry oraz zestawami samochodowymi SonyEricsson.
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?p=562238

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X